O firmie

Gabriel Moto Parts jest hurtownią motoryzacyjną w Łodzi, działającą w branży motoryzacyjnej od 1997 roku. Najważniejsza jest dla nas pełna satysfakcja naszych klientów, dlatego stale rozszerzamy naszą ofertę i dbamy o najwyższą jakość oferowanych części samochodowych. Gwarantujemy również kompleksowe doradztwo na każdym etapie zakupów i wsparcie w dopasowaniu elementów zamiennych do konkretnego modelu, rocznika i wariantu pojazdu.

Aktualnie dysponujemy ponad 300 000 produktów – możemy poszczycić się największym wyborem części samochodowych w Łodzi. W naszej hurtowni zakupisz elementy, pasujące do pojazdów wszystkich, popularnych marek. Oferujemy wyłącznie części oryginalne oraz zamienniki jakości oryginału pochodzące od producentów, przygotowujących podzespoły na pierwszy montaż samochodu. W naszym asortymencie znajdziesz również wysokiej jakości materiały eksploatacyjne – oleje, płyny i filtry samochodowe. W naszym sklepie znajdziesz produkty łącznie 130 wiodących producentów z branży motoryzacyjnej – oferujemy m.in. elementy zawieszenia marki Lemforder, sprzęgła LuK, akumulatory Bosch czy oleje Motul. Dzięki stałej współpracy z ponad 250 dostawcami, możemy zagwarantować Ci wyjątkowo konkurencyjne ceny naszych produktów, a także ekspresową dostawę autoczęści na terenie Łodzi i okolic. Ponadto nasze produkty możesz zakupić w naszym sklepie internetowym – szybko, wygodnie, z dowolnego miejsca w Polsce i z gwarantowaną dostawą w ciągu 24 godzin.

Poza sprzedażą części samochodowych nasza firma zajmuje się również dostarczaniem profesjonalnego wyposażenia warsztatowego. W naszej hurtowni zamówisz m.in. meble i wózki warsztatowe, podnośniki, specjalistyczne maszyny i urządzenia i inne elementy wyposażenia serwisu. Zapewniamy również pomoc w doborze optymalnego sprzętu do Twojego warsztatu.

Nasza hurtownia samochodowa w Łodzi należy do sieci ProfiAuto zrzeszającej najlepsze sklepy i warsztaty z całej Polski – Gabriel Moto Parts to gwarancja najwyższej jakości produktów i usług.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zobacz galerię zdjęć »