Hurtownia motoryzacyjna Łódź

Sklep i hurtownia motoryzacyjna

Gabriel Moto Parts należy do sieci ProfiAuto zrzeszającej najlepsze hurtowniesklepy motoryzacyjne i warsztaty samochodowe w całej Polsce. Współpracujemy z 250 dostawcami części, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom ponad 300 000 różnych elementów zamiennych. Dysponujemy produktami 130 marek, a wszystkie towary w naszym asortymencie są dopuszczone do obrotu w krajach Unii Europejskiej, a dodatkowo zdecydowana większość z nich posiada oznaczenie CE. Dlatego właśnie w naszej hurtowni motoryzacyjnej w Łodzi znajdziesz najszerszy zakres części samochodowych w okolicy z bardzo szybkim dowozem. Ofertę kierujemy zarówno do klientów detalicznych (sklep motoryzacyjny) jak i do większych klientów np. serwisów samochodowych. Oferujemy hurtowe ceny, bardzo szeroki asortyment i możliwość dowozu części na terenie Łodzi.

Zamów części »

Wyposażenie warsztatów Łódź

Nasza hurtownia motoryzacyjna to nie tylko części samochodowe oferowane w atrakcyjnych, hurtowych cenach, ale również kompleksowe wyposażenie warsztatów. W ofercie Gabriel Moto Parts zamówisz między innymi:

  • meble do warsztatu,
  • wózki warsztatowe,
  • narzędzia,
  • podnośniki,
  • elementy wyposażenia warsztatu,
  • specjalistyczne maszyny i urządzenia (do kół, klimatyzacji).

Zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy jakie sprzęty będą odpowiednie do Twojego serwisu samochodowego.

Skontaktuj się z nami »

 Magazyn części - Gabriel Moto Parts

Gwarancja jakości autoczęści w Gabriel Moto Parts

Gabriel Moto Parts wyróżnia nie tylko bogaty asortyment, ale również profesjonalne, indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Gwarantujemy doradztwo na każdym etapie zakupów – nasi fachowcy służą pomocą zarówno w poszukiwaniu, jak i doborze części pasujących do konkretnego modelu pojazdu. Ponadto zdecydowana większość naszych produktów posiada gwarancję producenta. Jeśli artykuł nie ma specjalnej karty gwarancyjnej, otrzymasz od nas na niego roczną lub dwuletnią gwarancję – na zasadzie rękojmi handlowej. Części nie spełniły Twoich oczekiwań? Zawsze możesz złożyć reklamację – wystarczy do niej jedynie wystawiony przez nas paragon fiskalny lub faktura VAT.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, sprzedaż części prowadzimy nie tylko w stacjonarnej hurtowni samochodowej w Łodzi, ale również w sklepie internetowym. Wśród wystawionych przez nas produktów znajdziesz ponadto w pełni sprawne części używane. Gwarantujemy ekspresową dostawę zamówień, w ciągu 24 godzin od zakupu.